Stroj na označovanie ampuliek

Model vysokorýchlostného automatického vertikálneho etiketovacieho stroja na označovanie etikiet je etiketovací stroj vyrábaný pod prísnym dohľadom pri dodržaní prísnych štandardov gmp pre použitie vo farmaceutickom a príbuznom priemysle. Veľmi prísne normy kontroly kvality prijaté počas výrobného procesu zaisťujú bezproblémovú prevádzku a vyžadujú minimálny čas na údržbu / vypnutie. Vysoký výkon, ktorý šetrí výrobné náklady a šetrí tiež drahocenný čas. Automatický etiketovací stroj na ampulky má variabilný systém frekvencie striedavého prúdu pre plynulé ovládanie stroja pri požadovaných výstupných výkonoch až 220 ampuliek za minútu. Stroje s online hromadnou tlačou. Super tichý stroj má minimálne hlukové zaťaženie, čo má za následok zvýšenie produktivity pracovnej sily. Šikmý násypný zásobník zaisťuje rovnomerný tok predmetov na označovanie.

Automatický štítkovací štítok na ampulky pre vysokorýchlostné ovinutie na ampulkách. Štítkovač na ampulkách obsahuje moderný mikroprocesorový systém vydávania štítkov s užívateľsky prívetivým snímacím systémom štítkov a výrobkov. Etiketovací stroj na ampulky je vhodný na označovanie na okrúhlych injekčných liekovkách a iných okrúhlych predmetoch. Je schopný označiť až 200 jednotiek za minútu v závislosti od produktov a veľkosti štítku. Špeciálne navrhnutý elektronický a mechanický systém na nanášanie transparentných štítkov (bez vzhľadu) na injekčné liekovky pri veľmi vysokej rýchlosti pomocou voliteľného špeciálneho systému snímania štítkov. K dispozícii je skutočne jediná a jediná vysokorýchlostná rotačná osnova okolo štítkovacieho stroja s jedinečným jednobodovým synchronizovaným systémom regulácie rýchlosti. Zabudované systémy automatickej detekcie dĺžky štítkov eliminujú potrebu manuálneho podávania a ukladania údajov o dĺžke štítkov do pamäte a ich stáleho načítania pri zmene veľkosti štítku a opätovnom spustení stroja. Systém tak šetrí drahocenný čas, vyhýba sa dobe výpadku stroja a pomáha dosiahnuť vyššiu produkciu.

Čo je to ampulka?

Ampulka (tiež ampulka a ampulka) je malá zatavená liekovka, ktorá sa používa na uchovanie a uchovanie vzorky, obvykle pevnej alebo tekutej. Ampulky sú vyrobené zo skla.

Moderné ampulky sa najčastejšie používajú na farmaceutické a chemické látky, ktoré musia byť chránené pred vzduchom a kontaminantmi. Sú hermeticky uzavreté roztavením tenkého vrchu otvoreným plameňom a zvyčajne sa otvárajú odtrhnutím z krku. Pred utesnením môže byť priestor nad chemikáliou vyplnený inertným plynom. Steny sklenených ampuliek sú zvyčajne dostatočne pevné, aby sa dali bez problémov vložiť do odkladacej skrinky.

Ak potrebujete riešenie na označovanie ampuliek, spoločnosť VKPAK ponúka nasledujúce produkty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám