Stroj na označovanie lopaty

Mnoho priemyselných odvetví sa pri skladovaní a preprave svojich materiálov a výrobkov spolieha na lopaty. Bez ohľadu na to, aký typ podnikania podnikáte, je dôležité, aby bol váš systém označovania vedier spoľahlivý, rýchly a presný.

Najlepším spôsobom, ako zabezpečiť, aby boli vaše výrobky správne označené, je adaptabilný systém. Stroje VKPAK majú modulárny dizajn a je možné ich integrovať s rôznymi doplnkami pre rôzne aplikácie. Stroje spoločnosti VKPAK sa dajú ľahko prispôsobiť presnej veľkosti kontajnera a prilepením štítku ho držíte presne na svojom mieste. Štítkovač na kbelíky je rýchly systém, ktorý pojme rôzne typy štítkov, ako sú napríklad ovinovacie štítky alebo ploché bočné štítky pre obdĺžnikové vedrá.

Video:

V závislosti na vašom súčasnom zariadení môže byť náš systém označovania lopaty samostatný systém alebo integrovaný do väčšej výrobnej linky. Technické schopnosti spoločnosti VKPAK sú silné a sme hrdí na schopnosť navrhnúť automatizačné riešenie určené pre vaše výrobné potreby.

Hlavný parameter (štandardný model)
Presnosť označovania± 1 mm
Rýchlosť označovania30-45 ks / min
Veľkosť štítkuL: 20mm-285mm W: 20mm-135mm
Veľkosť produktuPriemer: 25mm-100mm H: 25mm-300mm
VáhaAsi 185kg
Moc1 000 W

Riešenie na označenie vedra vedra

Stroj na etiketovanie lopaty je ľahko ovládateľný pomocou počítadla štítkov. Prednastavený dávkový ovládač, klávesnica a digitálny displej vhodný pre množstvo veľkoformátových aplikácií valcového označovania. Má krokové motory pre rýchle a presné označovanie a pneumaticky riadené bránovanie. Lyžica s motorizovaným pohonom pre optimálne umiestnenie štítku. Štandardne s nepriehľadnou detekciou štítku a ľahko nastaviteľným predbežným výdajom a umiestnením štítku s odstupňovanou stupnicou.

Spoľahlivé riešenie pre in-line označovanie nádob a vedier. Unikátne utierateľné rameno aplikátora štítkov je zabudované do jednotky na tlač a nanášanie štítkov VKPAK alebo aplikátora štítkov na presné označovanie valcových nádob, ako sú vedrá a vedrá. Rameno aplikátora poháňané pásom sleduje obvod vedra alebo bubna a bezpečne tak utiera štítok.

Zobrazený systém obsahuje aplikátor štítkov VKPAK v horizontálnej polohe na použitie predtlačeného štítka s vedrom. Tento typ systému označovania vedier / vedier môže používať väčšie štítky, napríklad štítky so šírkou 6 ″ alebo 8,5 ″, aby boli zabezpečené úplné a čitateľné informácie.

Štítkovač vedier je technologicky najvyspelejší stroj na označovanie vedier v priemysle. Je špeciálne navrhnutý na presné a efektívne nanášanie predných alebo predných a zadných štítkov na veľké priemyselné kruhové a štvorcové vedrá, vedrá, džbány a kade. Unikátny prístup spoločnosti VKPAK využíva stieracie brány, manipuláciu so vzduchom a systémy pásov riadené servomotorom na zabezpečenie konzistentnej aplikácie bez vrások. Na zabalenie vedier, vedier, vaní a džbánov s rukoväťami voliteľný orientačný modul orientuje rukoväte na štítok vždy a presne.

Typ a technické údaje štítkovača

Výkonný a všestranný štítkovač na predné alebo viacpanelové označovanie vedier, vedier, džbánov a vaní.

Typ stroja: Stroj na označovanie vedier, štítkovač na vedro, štítkovač na vedro

Aplikácie na označovanie: Predné štítky, štítky s viacerými panelmi, štítky s úplným zabalením

Typy kontajnerov: Štítky na guľaté alebo hranaté plastové vedrá, džbány, vedrá, kade, kovy a väčšina ďalších materiálov

Vytvorené tak, aby vyhovovalo vašim požadovaným špecifikáciám

Ak požadujete jednoduché aplikačné riešenie, náš aplikátor štítkov s lopatou má mnoho prémiových funkcií, ktoré zaisťujú rýchle a efektívne nanášanie štítkov na dosiahnutie špičkovej efektivity práce.

Unikátny dizajn navrhnutý pre maximálnu účinnosť označovania nádobiek

Vo VKPAK neustále hľadáme režimy a metódy, ktoré pomôžu vášmu zariadeniu optimalizovať sa pre maximálnu efektivitu pracovného zaťaženia. Náš štítkovač nádob je vyrobený rovnakou metodikou.

K štítkovaču je pripojená výklopná vákuová mriežka s krátkym chodom ovládaná vzduchovým valcom (dlhá približne 15 ″), ktorá obsahuje niekoľko pásov s O-krúžkom poháňaných krokovými motormi s variabilnou rýchlosťou na uľahčenie a prenos dlhých , mäkké štítky. Na vytváranie vákua sa používajú ventilátory na muffiny, ktoré držia suchú stranu štítku proti O-krúžkom, aby sa zaistil prenos.

Na dotýkanie sa povrchu produktu sa používa pevný otlačok plsteného stierača pripevnený na konci mriežky štítkovača nádoby na počiatočné pripevnenie štítku; štítok sa pripevní, keď sa postupujúci výrobok stiahne z mriežky.

Motorizované O-krúžky sa pohybujú, zatiaľ čo štítky sa dávkujú a zastavujú, keď predná hrana štítku dosiahne vrchol plstenej utierky. Toto je určené fotoelektrickým snímačom štítkov, ktorý detekuje polohu zastavenia a je konzistentný (dokonca aj pri rôznych dĺžkach štítkov).

V tesnej blízkosti sú namontované paralelné vodiace koľajnice rukoväte (pre vertikálnu polohu), aby sa vyčistila horná časť každého produktu, aby sa zachovala orientácia v rade, aby sa výrobky neotáčali z polohy počas jazdy k zostave stabilizátora pásu.

Všetky tieto kroky sa vykonávajú v tandeme, aby sa zabezpečilo, že proces označovania nádobky neustále maximalizuje kapacitu a čo najviac eliminuje prestoje.

Vyrobené z odolného materiálu a komponentov

Ako štandardný štítok pre všetky aplikátory etikiet od VKPAK je náš štítkovač vedier vyrobený z vysoko eloxovaného hliníka a komponentov z nehrdzavejúcej ocele. Vodiace lišty sú zabudované do dopravníka štítkovača nádob na zaistenie toho, aby produkt zostal v správnych parametroch na presné a konzistentné označovanie.

Zaistite špičkovú prevádzkovú efektívnosť vo svojom objekte pomocou štítkovača vedier VKPAK. Ak chcete začať, kontaktujte nás ešte dnes a požiadajte o cenovú ponuku.