Stroj na označovanie pohárov

Dóza je nádoba zvyčajne vyrobená zo skla, hliny alebo plastu s objemom od zlomku litra do mnohých litrov.

V spoločnosti VKPAK poskytujeme ekologické, automatické etiketovacie stroje, vďaka ktorým je aplikácia etikiet pre vaše obchodné podnikanie ľahká a cenovo dostupná. Naše aplikátory štítkov sú ideálne na štítky na murované poháre a poskytujú rýchlu, rovnú a presnú aplikáciu štítkov na čokoľvek v pohári

Automatizované etiketovacie stroje na sklenené a plastové poháre

Najlepšie sa odporúča so systémom označovania fliaš spoločnosti VKPAK

Aj keď sa váš výrobok zabalí do pohára, môže sa to zdať jednoduché. Existuje však nespočetné množstvo faktorov a možností medzi začiatkom výroby a konečným produktom, ktoré si zákazník vyberie z police. Jedným z najpôsobivejších prvkov na vašom nádobe s produktom je jeho štítok. Či už používate sklenené alebo plastové dózy, nastrihané veľkosti alebo kotúče štítkov - dôležitý je iba dojem, ktorý na zákazníka urobíte.

Preto je také dôležité mať pre svoj výrobný proces spoľahlivý stroj na označovanie pohárov. Ak hľadáte štítkovač, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, prekročí hygienické normy a zakaždým presne nalepí štítky, potom ste na správnom mieste.

Označovanie obchodných dóz

Máte veľa možností, pokiaľ ide o označovanie vašich komerčných zaváracích pohárov, najmä pri potravinárskych výrobkoch. dva hlavné typy štítkov na poháre sú veľkosti rezu t0, ktoré sa dodávajú na jednom súvislom hárku a je možné ich rezať na ľubovoľnú šírku, ktorú potrebujete. Väčšina výrobcov sa rozhodne pre rolku štítkov, ktoré sú vopred nastrihané. Ušetrí to čas a vytvorí sa jednotnejší vzhľad. V rámci týchto dvoch možností existuje nespočetné množstvo druhov štítkov. Môžete použiť vysekávané štítky na jednoduché projekty alebo kovové štítky, ktoré vyniknú na polici. Štítky môžu byť pre vyššiu kvalitu vodotesné alebo vinylové. Bez ohľadu na to, aký typ štítku na svoje poháre nanášate, používajte štítkovací stroj, ktorý je prispôsobivý, rýchly a presný.

Výber správneho štítkovača

Pri investovaní do etiketovacieho stroja na priemyselné účely je potrebné zohľadniť veľa faktorov. Proces však nemusí byť komplikovaný. Ak viete, čo potrebujete, obráťte sa na náš priateľský tím a požiadajte o cenovú ponuku. Ponúkame širokú škálu strojov a radi vyhovieme vašim konkrétnym potrebám. Ak stále zisťujete, ktoré riešenie označovania je pre vaše podnikanie vhodné, radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac!

Ak potrebujete riešenie na označovanie pohárov, spoločnosť VKPAK ponúka nasledujúce produkty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám