Profesionálny výrobca priemyselných guľatých štítkovacích strojov

Profesionálny výrobný priemyselný štítkovací stroj na okrúhle poháre je určený na okrúhle fľaše s rôznymi veľkosťami, ako sú okrúhle poháre, okrúhle fľaše, okrúhle plechovky, ktoré sa dajú použiť v priemysle kozmetiky, potravín, liekov, dennej chémie a tak ďalej.

Hlavné rysy:

1. Prijmite servomotor alebo nemecký originálny importovaný štítkovací motor, aby ste vyhoveli potrebám rôznych zákazníkov.

2. Pre prevádzku jedného stroja možno na maximalizáciu efektivity výroby použiť otočný tanier na plnenie fliaš dovnútra a von.

3. Celkový materiál zariadenia je medzinárodný štandard SUS304 a dovážaný materiál z hliníkovej zliatiny, dvojvrstvové eloxovanie, s vysokou odolnosťou proti korózii, takže nikdy nehrdzavie a nedeformuje.

4. Po vložení priehľadného štítku nie je bublina a lepiaci štítok sa nezloží.

Hlavné časti:

Elektrická skrinka, dopravník, zariadenie na samostatnú fľašu, zariadenie na štítkovanie kotúčov, zariadenie na štítkovanie štetcov, etiketovací motor 1 #, operačný systém a riadiaci systém.

Popis funkcie zariadenia:

Riadiaci systém: Používajte riadiaci systém PLC značky SIEMENS s vysokou stabilnou prevádzkou a extrémne nízkou poruchovosťou;

Operačný systém: 7-palcová dotyková obrazovka typu človek-stroj, priame vizuálne rozhranie, jednoduchá obsluha, s čínskym a anglickým jazykom, tiež bohatá na funkciu pomoci a funkciu zobrazenia poruchy;

Skontrolujte systém: Použite nemecký senzor kontroly štítkov LEUZE, automatická stanica štítkov, stabilná a pohodlná, nemajú oveľa vyššie požiadavky na pracovníka.

Odoslať systém štítkov: Používajte vysoko výkonný servo riadiaci systém SIEMENS, stabilný pri vysokej rýchlosti.

Funkcia alarmu: Napríklad únik látky, rozbitie štítku alebo iná porucha počas práce stroja, všetky alarmujú a prestanú fungovať.

Materiál stroja: Stroj a náhradné diely používajú všetok materiál z nehrdzavejúcej ocele S304 a eloxovanej zliatiny hliníka senior, s vysokou odolnosťou proti korózii a nikdy bez hrdze.

Spôsob označovania: Na odoslanie štítku na povrch produktu použite systém servo send label.

Nízkonapäťové obvody používajú nemeckú značku Schneider.

Hlavný parameter:

Režim jazdyServo motor
Výnos (ks / min)20 - 150 (nastaviteľné)
Smer prevádzkyĽavá alebo pravá
Rýchlosť dopravníka≤ 40 m / min
Presnosť označovania± 1,0 mm
Vnútorný priemer kotúča štítku76 mm
Vonkajší priemer kotúča štítku350 mm (max.)
Vhodná veľkosť štítkuŠtandardná veľkosť: H: 15 - 130 mm L: 15 - 300 mm
(Iná veľkosť je možné prispôsobiť)
Vhodná veľkosť fliašMožno prispôsobiť
Tlačové zariadenie používa vzduch5 kg / cm ²
Moc1 000 W
Váha350
Výška dopravníka900 ± 50 mm (výška je možné prispôsobiť)
Veľkosť stroja1800 (L) 800 (W) 1300 (H) mm
Napätie110V / 220V / 380V

Pracovný proces:

a. fľaše sa presunú do samostatného zariadenia na fľaše na oddelenie, udržujú fľaše v určitej vzdialenosti a pohybujú sa v stredovej línii.

b. Keď senzor skontroluje fľašu, pošle signál do PLC, PLC najskôr prijme informáciu o signále, potom výstupný signál do ovládača servomotora poháňaného hnacím motorom na odoslanie štítku.

c. Zariadenie na označovanie štetcov okolo štítku na fľaši najskôr jednou stranou, potom sa fľaša valí v zariadení na označovanie valcov, štítok štetca po tele fľaše okolo, štítkovanie končí.

Dopravník je možné vyrobiť v závislosti od veľkosti fľaše, je možné upraviť rýchlosť označovania. Etiketovací stroj je možné prepojiť s výrobnou linkou alebo samotnou prevádzkou.