Stroj na označovanie vreciek

VKPAK pozná označovanie vreciek. Navrhli sme niekoľko rôznych systémov označovania vreciek. V prípade naplnených vreciek môže spoločnosť VKPAK umiestniť na vašu výrobnú linku aplikátor alebo aplikátor štítkov na štítkové vrecká po naplnení, ale pred paletizáciou. Informácie ako dátum a kódy šarže, čiarové kódy a obsah sa tlačia a / alebo automaticky aplikujú na vrece na existujúcej dopravnej linke. To je možné dosiahnuť pomocou ľubovoľného značkovača VKPAK. Konkrétny model a veľkosť štítkovača závisí od veľkosti štítku, preferencií tlačového stroja a rýchlosti prenosu.

Pre označovanie neplneného vrecka navrhla spoločnosť VKPAK systém na podávanie a označovanie vreciek. Tento systém využíva robotický vákuový zdvíhací systém na predloženie prázdneho vrecka etiketovacej jednotke. Hneď ako sa vak predloží, štítkovač vytlačí a / alebo použije informačný štítok na prázdny vak. Potom sa dopraví do zberného koša, aby sa čakalo na proces plnenia.

Buď systém označovania vreciek môže byť integrovaný s aktuálnymi systémami spracovania databázy / objednávok alebo nastavený ako pohotovostná operácia.

Sme hrdí na to, že sa môžeme predstaviť ako jeden z najlepších výrobcov a vývozcov vynikajúceho stroja na označovanie vreciek. Je široko používaný v baliacich linkách rôznych priemyselných odvetví. Integrovaný s pokročilou technológiou, ktorá zaisťuje aplikáciu jednostranných alebo obojstranných štítkov, je tento stroj široko používaný na nanášanie štítkov na prázdne vopred pripravené stojace vrecká. Tento vreckový štítkovací stroj, ktorý je k dispozícii pre klientov v rôznych špecifikáciách a konfiguráciách, je prísne testovaný na rôznych štandardných parametroch kvality.

Typy strojov na označovanie vreciek

Znova uzavrieť štítok
Na zadnej strane vrecka je umiestnený štítok Reseal. Používa sa na opätovné utesnenie vrecka po jeho otvorení. Štítok vrecka na opätovné zapečatenie pomáha produkt konzervovať po dlhšiu dobu.
Predný štítok
Na prednú časť vrecka je pripevnený predný štítok. To by sa mohlo použiť popri primárnom obale výrobkov na zvýšenie povedomia o značke. Príkladom môže byť značka zníženia ceny.
Zadná etiketa
Na zadnej strane vrecka je štítok so štítkom. To môže zahŕňať ďalšie informácie, ktoré presahujú danú oblasť na produkte. Tento štítok na vrecku môže tiež poskytovať informácie o výživovej hodnote výrobkov.

Automatický štítkovač VKPAK je všestranný a umožňuje nanášanie štítkov na jednu alebo na druhú stranu na prázdne vopred pripravené vrecká alebo vrecká. Je ideálny pre produkčné prostredia, ktoré potrebujú uspokojiť široký sortiment produktov v malých sériách.

Špeciálne skonštruovaný štítkovač na vrecká označuje hornú a spodnú časť vreciek vložených do stohov a prenášaných do stohu s plachtou. Príklady produktov zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na: kávu, THC, marihuanu, výrobky súvisiace s marihuanou, korenie.

Ak potrebujete riešenie na označovanie vreciek, spoločnosť VKPAK ponúka nasledujúce produkty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám