Stroj na označovanie výrobkov

Označenie priamo na výrobok

Či už etiketujete priamo na knihy, vetracie otvory, oceľové zvitky alebo tvarohové bloky, na etiketu vášho produktu existuje riešenie VKPAK.

Spoločnosť VKPAK navrhla mnoho systémov priameho označovania výrobkov. Tieto systémy zahŕňajú buď štítok VKPAK s potlačou a aplikáciou štítkovača alebo aplikátora štítkov, v závislosti od aplikácie. Môžu tiež zahŕňať periférne zariadenia, ako sú váhy, vlastné montáže, manipulácia s materiálom, skenery, overovače, kryty alebo integrované počítače s dotykovou obrazovkou. Metódy aplikácie štítkov na priame označovanie výrobkov zahŕňajú podbíjanie, podbíjanie, vyfukovanie alebo stieranie.

Reputácia spoločnosti VKPAK v oblasti systémovej integrácie je výhodou v aplikáciách označovania výrobkov. Mnoho aplikácií vyžaduje určitú formu integrácie, či už ide o softvérovú integráciu, integráciu manipulácie s materiálom alebo oboje. VKPAK sú odborníci v navrhovaní systémov označovania výrobkov tak, aby vyhovovali konkrétnym požiadavkám každého zákazníka.

Ako súčasť kompletných obalových riešení spoločnosti VKPAK môžu byť automatické etiketovacie stroje použité s rôznymi baliacimi strojmi alebo ako samostatná jednotka. Norland International ponúka širokú škálu štítkovačov vhodných pre inline alebo stolové aplikácie a pre štítky citlivé na tlak, so zmenšovacím rukávom alebo s kotúčovým podávaním. Tieto riešenia označovania sú všestranné a vyhovujú požiadavkám takmer v každom priemysle vrátane vody a nápojov, kozmetiky, potravín, domácich potrieb a ďalších. Kontaktujte svoj tím spoločnosti VKPAK a vyberte štítkovací stroj, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Riešenia pre etikety ponúkané vo VKPAK zahŕňajú vysokorýchlostný aplikátor etiketových tlačiarní. Táto široká škála riešení označovania je ponúkaná na uspokojenie rôznych potrieb identifikácie produktu. Riešenia pre označovanie zahŕňajú aplikátory tlačiarní štítkov, aplikátory štítkov a tlačiarne štítkov. V prípade akýchkoľvek otázok alebo otázok kontaktujte zástupcu riešení pre označovanie.

Ak potrebujete riešenie na označovanie výrobkov, spoločnosť VKPAK ponúka nasledujúce produkty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám