Automatický zákaznícky kužeľovitý fľaškový hrotitý rotačný etiketovací stroj

Rotačný štítkovací štítkovací stroj sa používa na označovanie naplnených a zapečatených kónických fliaš. Tento rotačný etiketovací stroj je kompaktný model, ktorý vďaka svojej rotačnej štruktúre zaberá veľmi málo miesta. Automatické označovanie nepravidelných fliaš Stroj označuje etikety na rôzne tvarované fľaše s maximálnou rýchlosťou 120 ampuliek za minútu. Stroj vyhovuje súčasným dobrým výrobným normám.

Procesná prevádzka na vlastných rotačných etiketovacích strojoch na označovanie kužeľových kónických špičkových fliaš

Automatizované vlastné kónické fľaše Špicaté nádoby Detaily rotačného etiketovacieho stroja

Kontajnery prijaté od napájacieho červa po hviezdicové koleso boli presne rozmiestnené a siahajú k bodu zabalenia štítku v podobnej vzdialenosti. Pri vstupe do označovacieho bodu sa senzor nádrže spustí servomotorom a stlačením pásu hladko stlačte štítok medzi podložkou a pásom. Fotočlánok snímača štítkov detekuje priestor medzi dvoma štítkami a drží ich, kým nepríde ďalší kontajner. Medzitým sa táto operácia tlačí na pneumatickú tlač príloh.

Základný parameter prispôsobeného etiketovacieho stroja s formou na držanie špicatých nádob:

Automatizované vlastné kónické fľaše Špicaté nádoby Detaily rotačného etiketovacieho stroja

automatický rotačný etiketovací stroj na kónické fľaše
Kapacita označovania (ks / min.): 40 - 150 ks / min
Presnosť označenia (mm): ± 1,0 mm
Veľkosť štítku: (L) 20 - 280 mm (H) 30 - 140 mm
Veľkosť materiálu: Φ40-Φ100mm (H) 40-300mm
Vnútorný závit (mm): Φ76mm
Vonkajší priemer kotúča (mm): Φ350 mm
Veľkosť stroja (mm): (L) 2000 * (W) 850 * (H) 1450 (mm)
Napájanie: AC220V 50Hz / 60Hz 1500W

Vzorky pre prispôsobený rotačný etiketovací stroj s formami na držanie kontajnerov

Vzorky pre prispôsobený rotačný etiketovací stroj s formami na držanie kontajnerovVzorky pre prispôsobený rotačný etiketovací stroj s formami na držanie kontajnerov

Stroje na výrobu etikiet

Stroje na výrobu etikiet

Záruka: na všetky stroje si nárokuje záruku jeden rok. (Zo záruky sú vylúčené problémy v dôsledku nehôd, nesprávneho použitia, nesprávneho použitia, poškodenia skladu, nedbalosti alebo úprav zariadenia alebo jeho komponentov.

Inštalácia: po príchode stroja do vašej továrne, ak potrebujete, náš technik pôjde za vami nainštalovať a otestovať stroj a tiež zaškoliť vášho pracovníka na obsluhu stroja (čas vlaku závisí od vás pracovníka). jedlo, hotel, cestovný poplatok vo vašej krajine) by mal byť na vašom účte a musíte zaplatiť technikovi 100 USD za deň. tiež môžete ísť trénovať do našej továrne.

Po službe: Ak narazíte na problém so strojom, náš technik pôjde čo najskôr opraviť stroj k vám. Cena by mala byť uvedená na vašom účte.