Stroj na označovanie oválnych fliaš

Aplikátory oválneho štítku VKPAK sú najuniverzálnejšie, ktoré vyhovujú požiadavkám moderného balenia, ktoré vyžaduje vysokú účinnosť, presnosť a spoľahlivosť pri zachovaní nízkych rozpočtových nákladov. Naše aplikátory oválnych štítkov na samolepiace štítky môžu nanášať jednotlivé, predné a zadné štítky alebo ich obalovať okolo štítkov na ploché, oválne, štvorcové alebo okrúhle fľaše alebo nádoby. Náš modul zaisťuje maximálnu stabilitu a rovnú polohu oválnych fliaš. Tento modul zaisťuje dokonalé vyrovnanie fliaš na dopravníku pre precízne použitie etikiet vhodných pre takmer všetky typy fliaš.

Vysokovýkonné štítkovanie strojov je špeciálne navrhnuté pre oválne fľaše z mäkkého plastu, aby sa predišlo nedostatočnému označeniu okrajov alebo menšej presnosti označovania nepravidelných fliaš.

Oválne fľaše sú ideálne pre širokú škálu použití a priemyselných odvetví vrátane, ale nielen:

  • Biotechnológia
  • Zmluvné výplne
  • Environmentálne
  • Jedlo a arómy
  • Zdravotná starostlivosť
  • Dom a Záhrada
  • Chemikálie pre domácnosť
  • Upratovanie / Sanitácia
  • Osobná starostlivosť
  • Farmaceutické

Konfigurácia VKPAK pre ploché a oválne výrobky má vynikajúcu presnosť a jednoduché nastavenie. Ak máte ploché alebo oválne výrobky, ktoré potrebujú jednu, dve alebo dokonca tri etikety, má VKPAK prezieravý dizajn, ktorý uľahčuje opakovanú inštaláciu. Obrázok nižšie naznačuje naše myslenie - to znamená navrhnúť pre skutočný svet nie nerealistické nádeje, že štetiny fixnej stieracej kefy vyvinú rovnomerný tlak na zakrivený povrch (v tomto prípade je možné po krivke povrchu produktu sledovať náš pružinový držiak kefy). Pretože je strojom VKPAK, možnosť pridania modulov v čase objednávky alebo po uvedení na trh umožňuje oválny a okrúhly produkt s veľmi rýchlou výmenou produktu.

Nenechajte sa vystrašiť cenami našich konkurentov za vybavenie, ktoré vyzerá ako naše - a je nepravdepodobné, že by zodpovedalo nášmu výkonu - všetci naši klienti sú nadšení z hodnoty, ktorú naše vybavenie predstavuje.

Vlastnosti

Rýchle zmeny - Na výmenu produktu nie sú potrebné žiadne nástroje. Veľké ručné kolieska umožňujú takmer bezproblémové nastavenie bez potreby asistencie motora (Motor Assists zvyšuje náklady / zložitosť a ešte niečo navyše). Zvolili sme zjednodušenie nastavenia polohy výberom trochu nákladnejších leptaných pravítok a škálovaním nad „digitálnymi indikátormi“, ktoré časom môžu zlyhať (opäť služba). Čas nastavenia medzi úlohami je jednoduchý a rýchly.

Opakovateľnosť - Všetky elektronické nastavenia / parametre vašej výrobnej úlohy je možné uložiť na dotykovú obrazovku, čo umožňuje presnú opakovateľnosť medzi chodmi.

Flexibilita - VKPAK je navrhnutý v modulárnom formáte, ktorý umožňuje viac konfigurácií tak, aby vyhovovali vášmu rozsahu úloh. Mechanika aj elektronika sú modulárne, čo umožňuje rýchle pridávanie a odstraňovanie mechaniky a elektroniky.

Farebná dotyková obrazovka - je ľahko použiteľný a ľahko pochopiteľný. K dispozícii sú tiež informácie o stave zariadenia a ponuky riešenia problémov.

Ak potrebujete riešenie na označovanie oválnych fliaš, spoločnosť VKPAK ponúka nasledujúce produkty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám