Stroj na označovanie kartónov

Vlnitá škatuľa, tlač z kartónu a štítkovací stroj

Kontajnery Corrugate poskytujú všestrannosť ako obalové riešenie pre použitie na trhoch prepravy, skladu, distribúcie a logistiky. Vďaka vysokému pomeru pevnosti a hmotnosti je ideálna voľba pre tieto aplikácie.

VKPAK ponúka riešenia pre označovanie a tlač na vlnité škatule, ktoré poskytujú možnosti výšky znakov, rozlíšenia tlače a kvality čiarových kódov vrátane strojovej tlače štítkov na škatule a uplatňujú vysoké rýchlosti čítania čiarových kódov.

Vlastnosti

  • Používa sa hlavne na označovanie kartónov alebo kariet vo farmaceutickom, chemickom priemysle, kartách a iných priemyselných odvetviach.
  • Vysoko užívateľsky prívetivé a interaktívne ovládanie dotykovou obrazovkou umožňuje pohodlnú a priamočiaru obsluhu. V reálnom čase je možné zobraziť výrobnú kapacitu a počet zostávajúcich štítkov. Ponúka tiež množstvo pomocných funkcií na obrazovke a chybových alarmov. Algoritmus umelej inteligencie, ktorý sa používa v ovládacom programe, minimalizoval úpravu parametrov pri zmene produktu.
  • Záznam parametra je možné natrvalo uložiť. Nie je potrebné resetovať a pri zmene produktov iba vyvolať príslušné skupiny parametrov.
  • Voliteľný kodér na horúcu razbu alebo atramentový kodér na kódovanie dátumu na štítkoch, online čítačka čiarových kódov na skenovanie čiarových kódov na štítkoch a odmietnutie nečitateľných výrobkov.

Kartónové označovanie je jednou z najzákladnejších aplikácií automatizovaného označovania. Väčšina aplikácií na označovanie kartónov je priama. Etiketovacia jednotka s aplikátorom tampónu nanesie na stranu škatule vytlačený alebo predtlačený štítok. Všetky etiketovacie jednotky VKPAK môžu tlačiť a nanášať alebo nanášať predtlačené štítky na kartóny. Otázka je, AKO chcete označiť škatuľu? Vyžadujete určitý tlačový stroj alebo dátový tok? Na ktorú stranu škatule chcete mať štítok? Potrebujete štítok susedného kartónu alebo rohový obal? Aká veľkosť je štítok? Aká je vaša priepustnosť? Všetky tieto otázky by ste mali brať do úvahy pri výbere najlepšieho štítkovača pre vašu aplikáciu.

VKPAK vám môže pomôcť s výberom zariadenia na označovanie škatúľ, ako aj s integráciou a inštaláciou do vašej výrobnej linky. Pretože má VKPAK najširšiu škálu tlačových a nanášacích jednotiek, sme schopní ponúknuť tlačiarenské aplikátory s ktorýmkoľvek z hlavných motorov tlačiarní štítkov. Aplikátory a aplikátory do tlačiarní VKPAK zvládnu väčšinu veľkostí štítkov. Máme dokonca jednotky, ktoré môžu používať štítok HUGE 8,5 ″ x 17 ″! V závislosti na priepustnosti ponúka VKPAK rôzne jednotky veľkosti tela. Naše kompaktné mini tlačiarenské aplikátory využívajú 8 ″ OD štítkovú rolku a sú ideálne pre aplikácie s malým objemom alebo s obmedzeným priestorom. Štandardná veľkosť tela môže pojať až 16 ″ OD štítok s rolkou a je ideálna pre aplikácie štítkov s veľkým objemom a dlhým kartónom.

Výhody:

1) Riadiaci systém: Používajte riadiaci systém PLC značky SIEMENS s vysokou stabilnou prevádzkou a extrémne nízkou poruchovosťou.

2) Operačný systém: 7-palcová dotyková obrazovka SIEMENS, priame vizuálne rozhranie, ľahké ovládanie, tiež bohaté na pomocnú funkciu a funkciu zobrazenia poruchy.

3) Skontrolujte systém: Použite nemecký snímač LEUZE na kontrolu štítkov, automatická stanica na kontrolu štítkov, stabilný a pohodlný, nemajú oveľa vyššie požiadavky na pracovníka

4) Pošlite systém štítkov: nemecký riadiaci systém štítkovania motora Avery, stabilný s vysokou rýchlosťou.

5) Funkcia alarmu: Napríklad rozliatie štítku, rozbitie štítku alebo iná porucha počas práce stroja, všetky alarmujú a prestanú fungovať.

6) Materiál stroja: Stroj a náhradné diely používajú všetok materiál z nehrdzavejúcej ocele S304 a eloxovanej hliníkovej zliatiny senior s vysokou odolnosťou proti korózii a nikdy nehrdzavejú.

7) Nízkonapäťový obvod používa nemeckú značku Schneider.

Ak potrebujete riešenie na označovanie kartónov, VKPAK ponúka nasledujúce produkty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám