Môže etiketovací stroj

Stroje na označovanie plechoviek VKPAK

Ručné nanášanie štítkov je cenovo dostupná a ľahká metóda, ale nejde o praktický spôsob nanášania štítkov vo veľkých množstvách. Automatizované etiketovacie stroje vo vašom baliacom systéme umožňujú efektívnejšiu výrobu a šetria váš čas pri znižovaní výrobných nákladov.

Spoločnosť VKPAK vyrába rôzne etiketovacie a tlačiarenské stroje na automatickú tlač a zabezpečenie štítkov pre širokú škálu typov nádob, ako sú poháre, fľaše alebo plechovky. Naše výrobky používajú odolné komponenty a najnovšie technológie populárnych značiek, aby zabezpečili presnú tlač na vašich obaloch.

Etiketovacie stroje VKPAK na predaj pomáhajú budovať flexibilnejší systém balenia a trvanlivé výtlačky, aby vaša značka vynikla medzi ostatnými výrobkami v regáloch. Nechajte svoje obaly výrobkov, aby hovorili za vás, prilákajte viac zákazníkov a sledujte, ako sa váš predaj stupňuje, tým, že sa rozhodnete pre obalové riešenia spoločnosti VKPAK.

Náš etiketovací stroj na plechovky je možné použiť na typy plechoviek

Hliníková plechovka, niekedy chybne označovaná ako „plechovka“ je jednorazová nádoba na obaly vyrobené hlavne z hliníka. Bežne sa používa na jedlá a nápoje, ako je pivo, pečené fazule a polievka, ale tiež na výrobky ako olej, chemikálie a iné tekutiny.

Plechovka na nápoje (alebo plechovka na nápoje) je kovová nádoba určená na zachytenie pevnej dávky tekutín, ako sú sýtené nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje, ovocné džúsy, čaje, bylinkové čaje, energetické nápoje atď.

Plechovka oleja (olejová nádoba alebo olejnička) je plechovka, ktorá drží olej (zvyčajne motorový olej) pre mazacie stroje. Olej sa môže použiť aj na plnenie lampášov na olejovej báze. Povolanie, ktoré sa označuje ako naftár, môže na mazanie strojov používať olejovú plechovku (okrem iných nástrojov).

Oceľová plechovka, plechovka, plechové, oceľové obaly alebo plechovky sú nádoby na distribúciu alebo skladovanie tovaru vyrobené z tenkého kovu. Mnoho plechoviek vyžaduje otvorenie rozrezaním „konca“; iné majú odnímateľné kryty. Môžu ukladať najrôznejší obsah: potraviny, nápoje, olej, chemikálie atď.

Automatický etiketovací stroj, ktorý naša spoločnosť vyrába, je určený pre telo konzervy. Majú funkcie automatického zastavenia, počítania a úspory energie. Vhodné pre fľaše, plechovky od piva a iné valcovité nádoby.

Máme nový štítkovací stroj na plechovky! To nám dá väčšiu flexibilitu pri balení špeciálnych pív. S našimi potlačenými plechovkami sme museli objednávať určitý počet plechoviek naraz, čo obmedzovalo množstvo rôznych pív, ktoré sme mohli zabaliť (pretože nemôžeme skladovať nekonečné množstvo plechoviek!). Ale tento nový stroj nám umožňuje hromadne objednať prázdne čierne plechovky a štítky osobitne! Takže teraz môžeme experimentovať s balením rôznych obľúbených krčmičiek pre širokú verejnosť! Plechovky k nám prídu čierne, naplníme ich pivom dňa, zakryjeme ich a prešijeme, potom na ne potlačíme štítok.

Čo je to etiketovací stroj na plechovky?

Etiketovací alebo tlačiarenský stroj na plechovky sa dá nazvať aj ďalej v závislosti od typu práce, ktorú vykonáva, a od kontajnera, s ktorým stroj dokáže manipulovať:

  • Etiketovací / tlačiarenský stroj na plechovky alebo etiketovací / tlačiarenský stroj na plechovky
  • Etiketovací / tlačiarenský stroj
  • Stroj na označovanie fliaš

Sú to stroje určené na tlač a nanášanie štítkov na rôzne výrobky, obaly alebo kontajnery. Môžu priľnúť k mnohým typom povrchov, ako je hliník, bubny z vlákien, plast, oceľ a sklo.

Pretože etikety sú v mnohých situáciách veľmi žiadané, etiketovacie a tlačiarenské stroje sú začlenené do činnosti mnohých spoločností s veľkým objemom balenia produktov. Podniky, ktoré majú systémy riadenia skladovania zásob, tiež požadujú špeciálne etiketovacie zariadenia. Ďalším účelom týchto strojov je označovanie zhody, pretože sú tiež integrované do výrobných procesov výrobcov zariadení.

Etiketovacie a tlačiarenské stroje siahajú od manuálnych zariadení pre jednoduché dávkovanie etikiet až po vysokoprodukčné stroje, ktoré umožňujú plne automatizované tlačové a aplikačné procesy. Automatické etiketovacie stroje patria v skutočnosti medzi najbežnejšie typy etiketovačiek na predaj na trhu, pretože nepotrebujú obsluhu. Pokiaľ ide o etiketovacie a tlačiarenské stroje spoločnosti VKPAK, všetky majú automatické operácie.

Hlavné súčasti stroja na označovanie plechoviek

# 1 kŕmny zásobník
Podávací zásobník hrá dôležitú úlohu v celom procese označovania, pretože zaisťuje presné rozloženie štítku na nádoby. Napája kontajnery do etiketovacej stanice na etiketovanie, ktoré prebieha nepretržite a systematicky. Okrem toho zabraňuje rozbitiu nádob a eliminuje potrebu ručného vkladania označovaných vecí.

# 2 Označovacia stanica
Táto stanica sa skladá z etiketovacej podložky a etiketovacej hlavy, ktoré môžete ovládať tak, aby sa prispôsobili veľkosti fľaše, ktorá má byť označená.

# 3 Ovládací panel dotykovej obrazovky
Ovládací panel umožňuje systematické riadenie procesu označovania. Týmto spôsobom môžete upraviť alebo zmeniť nastavenie výrobného procesu. Ovládací panel navyše upozorňuje operátora na akékoľvek núdzové situácie vyžadujúce okamžitú pozornosť.

Pohonný mechanizmus # 4
Tento mechanizmus má motor, valčekový systém a dopravník na pohon celého etiketovacieho stroja a pomáha mu pri zodpovedajúcom pohybe komponentov.

Ako môžu fungovať etiketovacie stroje

Všetci môžu etiketovacie a tlačiarenské stroje v zásade fungovať rovnako. Počiatočná fáza procesu označovania začína tým, že sa výrobky privádzajú do stanice na označovanie pomocou násypného zásobníka. Na etiketovacej stanici je vrchnák alebo telo nádoby označené, pretože sa nepretržite pohybuje dopravníkom.

U štítkovačov citlivých na tlak sa nalepí predbežný štítok, ktorý sa pri otáčaní prilepí na uzáver alebo na valcovité telo nádoby. Na druhej strane optický laserový tlačový stroj a vstrekovací tlačový stroj tlačia na nádoby pomocou laseru alebo atramentu, keď prechádzajú cez etiketovaciu stanicu.

Označené / potlačené kontajnery sa budú naďalej pohybovať cez dopravník, kým sa nedostanú na koniec radu. Pokiaľ to nezastavíte, stroj vykoná proces označovania zvyšných nádob.

Ak potrebujete riešenie na označovanie plechoviek, spoločnosť VKPAK ponúka nasledujúce produkty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám