Plne automatický štítkovací štítkovací stroj na samolepiacu sklenenú fľašu

Tento stroj na označovanie okrúhlych fliaš sa bežne používa na označovanie valcových fliaš, ktoré sa používajú hlavne na rôzne druhy nápojov, chemikálií, farmaceutických výrobkov atď. Má robustnú a kompaktnú štruktúru, ktorá sa ľahko ovláda a nenáročná na údržbu pre používateľov. Robustný a odolný motor tohto modelu je ovládaný najnovším mikroprocesorom. Môže tiež rýchlo a presne poháňať etiketovaciu hlavu a ovládač na dopravu etikiet.

Okrem toho obsahuje aj populárny riadiaci systém spoločnosti Siemens Plc; a jednoduché ľudské rozhranie je možné ovládať v anglickom aj čínskom jazyku. Ďalej nemusíte meniť časti stroja pre rôzne veľkosti fliaš, pretože má viacúčelovú odnímateľnú sadu. Má dokonca najmodernejší online pomocný systém, ktorý umožňuje používateľom skutočne komunikovať so zariadením. Tento nový systém je veľmi užívateľsky príjemný a pracovníci môžu na obsluhu stroja používať iba jednoduché formulácie. Okrem toho môže toto zariadenie bežať hladko a neustále niekoľko hodín.

Plne automatický štítkovací štítkovací stroj na samolepiacu sklenenú fľašu

Má rýchlosť označovania až 120 fliaš za minútu a veľmi vysokú presnosť označovania. Zatiaľ čo maximálna šírka štítku je 140 mm a je možné ho v prípade potreby tiež zväčšiť. Tento všestranný a elegantný model zariadenia na označovanie okrúhlych fliaš má navyše schopnosť označovať fľaše s priemerom od 30 do 110 mm. Ďalej má zariadenie štítkový valec s vnútorným priemerom asi 75 mm, zatiaľ čo vonkajší priemer štítkového valca je asi 350 mm. Disponuje tiež snímacím systémom založeným na optických vláknach pre štítky a nádoby. Tento stroj je veľmi vhodný na nanášanie štítkov na fľaše kruhového tvaru vyrobené z rôznych druhov materiálov, ako je sklo, plast, HDPE, LDPE, PET atď.

Stručný úvod

1.1 Ťažká konštrukcia využíva nadrozmerné komponenty pohonu v kombinácii s hliníkovým a nerezovým základným rámom pre dlhoročnú spoľahlivú službu.

1.2 K dispozícii sú rôzne systémy prívodu produktu, ktoré poskytujú presný rozstup a orientáciu produktu. Môže byť použitý samostatne alebo integrovaný do radu a zodpovedajúce rýchlosti plniaceho zariadenia.

1.3 Pokročilé mikroprocesorové aplikátory s vysokým krútiacim momentom obsahujú schopnosť posunu pomeru a sledovania rýchlosti pre presné a spoľahlivé použitie širokej škály materiálov štítkov.

1.4 Určené na použitie štítkov na prednom a / alebo zadnom paneli so schopnosťou označiť nádoby, ktoré sú okrúhle, štvorcové, oválne alebo obdĺžnikové.

Plne automatický štítkovací štítkovací stroj na samolepiacu sklenenú fľašu

Technický parameter

NiePoložkaÚdaje parametrov
2RozmerL 2100 mm * Š 900 mm * V 1 500 mm
3Napätie220 V / 50 Hz
4Moc1 200 W
5Výrobná kapacita0-40 m / min
7Štítok Roll Core76 mm
8Priemer role štítku350 mm
9Šírka štítku10 ~ 110 mm (je možné prispôsobiť špeciálnu veľkosť)
10Dĺžka štítku20 ~ 360 mm (je možné prispôsobiť špeciálnu veľkosť)
11Priemer fľaše30 ~ 90 mm (je možné prispôsobiť špeciálnu veľkosť)
12Výška fľaše30 ~ 200 mm (je možné prispôsobiť špeciálnu veľkosť)