Stroj na označovanie plochých fliaš

Plnoautomatický stroj na označovanie plochých fliaš je vhodný na použitie v mnohých druhoch výrobkov, ako sú papierové škatule, vrecká na spisy, papierové spisy, lepenky a štítky na knihách atď. Je možné tiež použiť pridanie a použitie rôznych nadložných mechanizmov. na niektoré povrchové označovanie výrobkov, ktorých povrch býva hladký. Jeho integrovaná prevádzka prebiehajúceho procesu je nasledovná:

Výrobky, ktoré čakajú na označenie, sa najskôr položia alebo dodajú pomocou ručnej práce, stroja na štiepanie kariet alebo pripojenia prietokového potrubia. A dopravný pás dodáva výrobky a opravný mechanizmus, ako je napríklad vodiaca tyč, ich nastavuje správne. Výrobky, ktoré sú opravené, budú prechádzať induktorom s poháňaním dopravného pásu. Keď induktor získa signál, odošle správu do programového úložiska, ktoré signál prijme, na výstup vyšle signál na kontrolu hlavovej značky a vykoná funkciu označovania. Po označení budú výrobky na štítku opäť prekryté mechanizmom prekrytia. V tom čase bude dokončený celý proces nadložnej nálepky. Výrobky s etiketou je možné zbierať.

Stroj tohto štítkovacieho stroja s bočnými štítkami / štítkovača plochých fliaš je veľmi užívateľsky príjemný a veľmi odolný. Je veľmi vhodný na nanášanie štítkov spredu, zozadu a zboku; plochých, oválnych, štvorcových, okrúhlych nádob. Ďalej má toto moderné zariadenie na označovanie plochých fliaš kapacitu maximálne 100 etikiet za minútu na základe tvaru a veľkosti etikiet a výrobkov. Rýchlosť označovania tiež závisí od stabilného pohybu produktu na dopravníku stroja pri vyššej rýchlosti. Tento automatický, vertikálny a lineárny stroj má systém zarovnávania výrobkov, ktorý je synchronizovaný s horným systémom prídržného pásu. Zahŕňa dokonca aj najnovší systém vydávania štítkov riadený mikroprocesorom a jedinečný systém snímania štítkov a výrobkov. Tento viacúčelový štítkovací stroj na ploché fľaše skutočne spĺňa rôzne požiadavky mnohých používateľov na moderné obaly. Je to veľmi rýchle, presné, efektívne a dlhotrvajúce zariadenie. Jednoduché nastavenie má za následok najmenšiu výmenu nástrojov alebo súčastí. Okrem toho môže byť tento stroj na označovanie plochých fliaš špeciálne navrhnutý s vreckovým systémom a systémom kŕmnych červov; za účelom presného vyrovnania fliaš na dopravníku pre dokonalé nanesenie štítkov. Zahŕňa dokonca odlišný jediný bod a synchronizovaný systém regulácie rýchlosti. Inherentný systém detekcie dĺžky štítku pomáha vyhnúť sa ručnému vkladaniu a ukladaniu detailov dĺžky štítku do pamäte a načítaniu rovnakých údajov zakaždým, aby sa zmenila veľkosť štítka a reštartovalo sa zariadenie. Tento systém označovania plochých fliaš teda šetrí váš čas, zabraňuje prestojom stroja, zvyšuje produkciu a znižuje náklady. Okrem tohto automatizovaného stroja na označovanie fliaš je možné použiť aj na nanášanie štítkov na jednostranné ploché fľaše a dokonca aj etikety na telo / obal okolo okrúhlych fliaš. K dispozícii je tiež voliteľná sklenená alebo akrylová bezpečnostná skrinka.

Automatický štítkovací štítok na plochú fľašu je jedným z najpríjemnejších pre používateľa. Vhodný na nanášanie predných, zadných alebo bočných štítkov na ploché / oválne / štvorcové / okrúhle nádoby s výkonom až 120 štítkov za minútu v závislosti od tvaru / veľkosti a veľkosti štítku. Automatický systém zarovnávania výrobkov synchronizovaný so systémom horného pridržiavacieho pásu. Stroj obsahuje moderný sofistikovaný mikroprocesorový systém vydávania štítkov s užívateľsky prívetivým snímacím systémom štítkov a výrobkov. Stroj, ktorý je k dispozícii aj s voliteľným ovinovacím systémom, umožňuje pružnejšie použitie pri nanášaní jednostranných štítkov na ploché fľaše alebo pri nanášaní ovinovacích štítkov na okrúhle výrobky.

Najuniverzálnejší, elegantne navrhnutý lineárny etiketovací stroj, ktorý uspokojí potreby hlavných používateľov moderných baliacich liniek a vyžaduje vysokú účinnosť s rýchlosťou, presnosťou a trvanlivosťou. Ľahko použiteľné úpravy vyžadujúce minimálne množstvo nástroja alebo výmeny dielov. Stroj môže byť navrhnutý a dodávaný s robotizovaným systémom dvojitého pohyblivého vrecka alebo systémom dvojitého podávacieho šneku, ktorý zaisťuje dokonalé vyrovnanie fliaš na dopravníku pre presnú aplikáciu etikety. Výber stabilizačného systému produktu závisí od tvaru, veľkosti a požadovanej rýchlosti produktu.

Štítkovací stroj má svoj vlastný jedinečný jednobodový synchronizovaný systém riadenia rýchlosti. Zabudované systémy automatickej detekcie dĺžky štítkov eliminujú potrebu manuálneho podávania a ukladania údajov o dĺžke štítkov do pamäte a ich stáleho načítania pri zmene veľkosti štítku a opätovnom spustení stroja. Systém tak šetrí drahocenný čas, vyhýba sa dobe výpadku stroja a pomáha dosiahnuť vyššiu produkciu. Stroj je možné dodať s voliteľnou bezpečnostnou skrinkou z tvrdeného (manipulovaného) skla alebo akrylu. Stroje vyžadujúce všetky základné funkcie ako štandardné vybavenie zodpovedajúce aktuálnym potrebám trhu a tiež šetria náklady a čas.

Stroj môže byť navrhnutý špeciálne na nanášanie jednostranných plochých fliaš, ako aj štítkov na telo / obal na okrúhle fľaše ako voliteľná funkcia.

Hlavné mechanizmy plnoautomatického štítkovacieho stroja na rovné plochy:

1. Nastavením sedadla hlavičky môžete upraviť smer osi X, osi Y, osi Z a osi R.

2. Značka obsahuje súčasti - zberný mechanizmus, valčekový mechanizmus, odlupovací mechanizmus, podávací mechanizmus, ťažné zariadenie a ťahanie za motor.

3. Dopravný pás sa používa na privedenie výrobkov, ktoré sa majú označiť, do oblasti označovania a ich dokončenie. Potom poslať výrobky z tejto oblasti.

4. Dopravníková lišta funguje ako pozitívny efekt pri dodávke výrobkov.

5. Dotknite sa obrazovky. Prevádzkové rozhranie človek-stroj sa používa na riadenie stavu otvorenia a zastavenia zariadenia, zmeny parametrov ladenia, sledovania monitorovania I / O atď.

6. Ovládanie elektrickej skrinky sa týka konfigurácie obvodu zariadenia.

Ak potrebujete riešenie na označovanie plochých fliaš, spoločnosť VKPAK ponúka nasledujúce produkty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám