Automatický zmršťovací stroj na označovanie plastových fliaš z PVC

Zariadenia na nanášanie etikiet na zmršťovacie návleky a stroj na nanášanie zmršťovacích pások sú vyvinuté na označovanie celotelových návlekov na rukávy, lemovanie krku a čiapočiek, aplikácie odolné voči neoprávneným zásahom do rôznych kruhových, štvorcových, obdĺžnikových a oválnych typov a tvarov nádob s obrysmi z plastu, skla a bez nich. a kovy, ktoré sú prázdne alebo naplnené.

Označovače zmršťovacích rukávov a zariadenia na zmršťovacie pásky sa použijú a zmenšia stredné štítky na rukávoch s úplným telom alebo pásky zabezpečujúce nedovolenú manipuláciu vyrobené z PVC, PET / PETG, OPS alebo PLA na rôznych prázdnych alebo plných okrúhlych, štvorcových a oválnych nádobách z plastu, skla alebo kov. Je to dokonalé riešenie pre priemyselné odvetvia vrátane nápojov, potravín, farmácie, výživy, zdravia a krásy, spotrebného tovaru, chemikálií a iného priemyselného tovaru na ozdobenie vašich výrobkov. Každý systém zmršťovacích objímok obsahuje objímkový aplikátor, jeden alebo dva moduly zmršťovacieho tunela, parný generátor a dopravník z nehrdzavejúcej ocele na prepravu nádob cez systém. Stroj na výrobu štítkov je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, servomotora a je navrhnutý so servomotorom, hnanými valcami štítkov riadenými PLC, zostavou rezačky a vystreľovacími kolieskami štítkov, ktoré zaisťujú presné a konzistentné označovanie zmršťovacích objímok.

Technické špecifikácie

Model čSLM-100SLM-150SLM-200SLM-250
Rozsah rýchlostí100 otáčok za minútu150 otáčok za minútu200 otáčok za minútu250 otáčok za minútu
Tvar nádobyOkrúhle, štvorcové, obdĺžnikové a oválne kontúry s kontúrami
Typ kontajneraSklo, plast a kov
Materiál štítku na rukávePVC, PET, OPS a OPP
Hrúbka materiálu0,03-0,13 mm
Rozmery kontajnera28-125mm
Výška kontajnera50-305mm
Rukáv položený naplocho25-200 mm
Dĺžka strihu rukávu38-305mm
Veľkosť jadra5 ″ - 10 ″ nastaviteľné
Vonkajší priemer celej cievky500 mm
Elektrické napájanie220V 50 / 60HZ 1 / 3PH; 380V 50 / 60HZ 3PH
Rozmer stroja2,1 × 0,85 x 2M
* Rýchlosť závisí od dĺžky a šírky rukávu.

Štandardný etiketovací stroj so zmenšovacím rukávom je etiketovací stroj vstupnej úrovne, ktorý sa aplikuje a zmršťuje na štítky so stredným štítkom, celým telom a pásky na dôkaz manipulácie na rôzne prázdne alebo naplnené okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové, oválne nádoby z plastu, skla a kovu. Tento stroj na nanášanie štítkov so zmršťovacím rukávom je navrhnutý pre nízku až strednú rýchlosť výroby a je dokonalým riešením pre priemyselné odvetvia vrátane nápojov, farmaceutických výrobkov pre potraviny, výživy, zdravia a krásy, spotrebného tovaru, chemického a iného priemyselného tovaru. Každý systém označovania zmršťovacích objímok je dodávaný s aplikátorom štítkov, zmršťovacím tunelom, parným generátorom a dopravníkom. Môže byť zabudovaný do existujúcej linky.

Etikety so zmršťovacím rukávom sa dodávajú z kotúča vo forme súvislého pásu, neoznačené kontajnery sa prepravujú privádzacím dopravníkom a potom sa dávkujú rotujúcou posúvacou skrutkou. Keď kontajnery vstupujú do zariadenia na štítky so zmršťovacou objímkou, štítky vo forme pásu sa otvárajú a formujú do tŕňa pomocou tŕňa, ktorý sa podáva v presnej registrácii s tlačenou grafikou, vyrezáva sa v presnej registrácii a nanáša sa na nádobu, ktorá sa potom dopravuje dopravníkom do parného tunela, kde riadené parné teplo z parného generátora pevne stláča objímku na nádobu v uzavretom parnom tuneli a zodpovedá nádobe. Kontajnery potom opúšťajú zmršťovací tunel vypúšťacím dopravníkom.

Funkcia:

1. Pokročilá technológia: Japonský motor riadi synchrónny rezací systém, aby sa zabezpečila dlhá životnosť rezného nástroja a vysoko presný štítok.

2. Vysoko efektívna rýchlosť výroby: 400 fliaš / minútu (štandardná fľaša) Môže pracovať s výrobnou linkou alebo pracovať len sama.

3. Polica senzora ovládajúca štítky

4. Elastická voľba: Hlava stroja sa dá nakloniť tak, aby sa do nej vošla okrúhla fľaša, štvorcová fľaša, eliptická fľaša, horná časť fľaše a telo fľaše. Na striedavú výmenu materiálu s kratším časom sa používa najnovší systém poskytovania dvojitého materiálu.

5. Unikátna synchrónna rezná základňa: Rezná základňa sa nemusí meniť v rozsahu špecifikácií. Ak je potrebné špecifikáciu zmeniť, je to možné vykonať do piatich minút.

6. Jednoduchá a bezpečná prevádzka: Farebná operácia ovládajúca ľudí sa používa v anglickej aj čínskej verzii.

7. Nízka spotreba nákladov na údržbu: nízkonákladová opustená čepeľ pre ľahkú výmenu.

8. Dlhá životnosť rezných nástrojov: prevodový mechanizmus spájajúci oceľ, vratné rezanie a dlhšia životnosť.