Automatický štítkovací stroj na výrobu plastových fliaš s ovocnou šťavou

Táto funkcia aplikátora označovania zmršťovacích rukávov je určená na zmenšenie štítku z PVC na fľašu, používa sa na riešenie balenia nápojových fliaš, medzinárodná pokročilá technológia, zakrýva štítok s kruhom na PET fľaši a potom sa zmršťovaním za horúca zafixuje na pozíciu, ktorú určilo telo fľaše.

Štruktúra stroja je kompaktná a vhodná pre výrobnú linku iného smeru a rôznej výšky. Strojová časť prijíma kombinované navrhovanie modularizácie a robí stroj primeraným, prispôsobenie výšky prijíma kolísavé motory, je vhodné vymeniť materiál, špeciálne prevedenie rezacej hlavy umožňuje presnejšie a spoľahlivejšie rolovanie filmu.

Automatický štítkovací stroj na výrobu plastových fliaš s ovocnou šťavou

Aby bolo možné splniť požiadavky na rýchlosť vysokorýchlostného širokého spektra zákazníkov, robí oddelenie výskumu a vývoja našej spoločnosti výskum a vylepšovanie s veľkou opatrnosťou pri výrobe tohto produktu VK-460EL, ktorého najvyššia rýchlosť môže byť až viac ako 600 Fľaša za minútu; Využíva tiež medzinárodne vyspelé technológie rovnakého druhu.

VK-460EL tento model s dvojitým riadiacim mechanizmom Je vybavený novým typom systému podávania štítkov s dvojitým servopohonom, vysokou rýchlosťou a presnou polohou.

použitie prevodovky v Číne umožňuje stroju stabilnejšie a vhodnejšie pre vysokorýchlostnú výrobnú linku.

Uplatniteľné typy fliaš: rýchlosť tohto typu stroja dosahuje 500 500 fliaš - 600 fliaš za minútu; vzťahuje sa na taký potravinársky a nápojový priemysel, ako sú ovocné džúsy, čajové nápoje, mliečne výrobky, čistá voda, korenie, pivo a športové nápoje a všetky druhy iných druhov fliaš.

Automatický štítkovací stroj na výrobu plastových fliaš s ovocnou šťavou

Technický parameter

1.Príkon8kw
2.Vstupné napätie380V / 220VAC
3.Efektívna výroba500-600 fliaš / hodinu
4.Veľkosť hostiteľského počítačaL2500mm × W1200mm × H2200mm
5.Použiteľný priemer tela fľaše26-125mm
6.Použiteľná dĺžka štítka30 - 250 mm
7.Použiteľná hrúbka štítku0,13-0,35 mm
8.Použiteľný vnútorný priemer papierovej trubice5 〞-10〞 ľubovoľne upraviť

Automatický štítkovací stroj na výrobu plastových fliaš s ovocnou šťavou

Technické vlastnosti a použitie:

1. Jednotka na podávanie štítkov, prijmite dvojitú poličku na materiál, vďaka ktorej je zmena štítku pohodlnejšia a rýchlejšia. štítok na kontrolu fotografickej elektriny a žiadna fľaša alebo žiadny štítok, automaticky zastavte stroj a nainštalujte výstražné svetlo, zobrazí sa tiež na dotykovej obrazovke. Medzitým je vybavený ultrazvukovým senzorom, ktorý umožňuje stabilné a plynulé podávanie štítkov a vyhýba sa chybám v dĺžke štítkov, blokovaniu štítkov a ďalším problémom pri podávaní štítkov servomagnálnym štítkom.

2. Prijatý s motorom koordinujúcim synchrónny pás s dvojitým kruhovým oblúkom synchrónne čistí plastové jadro-gumové pneumatiky a zaisťuje stabilné odlievanie štítku. Inhibičné zariadenie na tŕni skrutky účinne riadi činnosti poruchy a zaisťuje bezpečnosť stredového stĺpika.

3. Jednotka na prenášanie fliaš: Prijatá s mechanickým prevodom na pohon polohovacieho pásu na oboch stranách. Pri výmene celej jednotky na prenášanie fliaš je šírka nadol a hore a všetko riadené jedným ručným kolieskom, ktorého cieľom je synchrónne a rýchle nastavenie.

Čistiaca jednotka: Prijatá elektrickým pohybom, aby sa prispôsobila pohodlnejšie a rýchlejšie.