Automatický štítkovací stroj na zmenšovanie rukávov s vysokou rýchlosťou

Všeobecne pre tento etiketovací stroj

Automatický stroj na označovanie okrúhlych fliaš prijíma programovateľný radič PLC, importovaný servomotor, servopohon, frekvenčný menič a prevodník; okrem toho tento stroj na označovanie fliaš využíva polohovací modul, ktorý zaisťuje presný, rýchly a stabilný odlievací štítok. Náš stroj na označovanie fliaš má nielen veľmi presnú polohu na odlievanie štítkov, ale vydrží aj dokonalý tvar fľaše po zmrštení.

Aplikácia vysokorýchlostného označovacieho stroja na zmršťovacie návleky na fľaše

Automatický stroj na označovanie fliaš sa vzťahuje na potravinársky a nápojový priemysel, ako je ovocný džús, čaj, nápoje, mliečne výrobky, čistá voda, korenie, pivo a športové nápoje atď. Zo všetkých druhov fliaš; tento etiketovací stroj na fľaše je vhodný pre rôzne druhy fliaš, napríklad: okrúhla fľaša, štvorcová fľaša, plochá fľaša, zakrivená fľaša a tvar pohára atď. vydrží po zmrštení dokonalý tvar fľaše.

Charakter zariadenia vysokorýchlostného etiketovacieho stroja na zmenšovacie rukávy

1. Celý stroj obsahuje veľké množstvo nehrdzavejúcej ocele a kvalitnej ulmíniovej zliatiny, primeraný zlom, kompaktný, vhodný na nastavenie;

2. Zmršťovacia fólia na objem štítku, zhoda s nastaviteľným zariadením, pohodlné nastavenie podľa odlišného štítku objemu 5 ~ 10 papierovej trubice.

3. Jednoduchá inštalácia, potom môže byť vhodná pre štvorcovú a okrúhlu fľašu.

4. Nie je potrebný žiadny nástroj, rotačný mechanizmus je pohodlné nastavovať, aplikovať na iný typ fľaše.

5. Unikátna metóda označovania rukávov, prijmite lisovanie metódou označovania rukávov, nielen pohodlné, ale aj rozumné.

6. Jedinečný dizajn nožovej doštičky, v rozsahu špecifikácie, sa môže vyhnúť výmene nožovej základne, výmena noža je rýchla a pohodlná.

7. Prijmite japonský servosystém na import a vysoko citlivá fotoelektrická presnosť rezania štítkov je veľmi vysoká.

8. Systém umiestnenia štítkov, môže propagovať a degradovať umiestnenie vo fáze podľa konkrétnych požiadaviek na typ fľaše.

9. Elektrické ovládanie zariadenia z nehrdzavejúcej ocele, riadenie sa prispôsobuje japonskému PLC OMRON.

10. Prijať pokročilú technológiu automatického ovládania rozhrania človek-počítač, kľúčové elektrické komponenty, ktoré všetci využívajú pre medzinárodne známu priemyselnú značku.

Ak vás zaujímajú naše produkty alebo chcete získať podrobnejšie informácie o produktoch, kontaktujte nás. Vitajte tiež v našej továrni!

Výrobná kapacita Podľa požiadaviek zákazníkov
 Špecifikácia štítku φ30 ~ 90 mm
 Priemer fľaše a plechovky φ28 ~ 90 mm
 Dĺžka štítku 30 ~ 250 mm
 Hrúbka štítku ≥ 0,035 mm
 Materiál štítku PVC / PET / OPS
 Výkon hlavného stroja 4KW (220 V, 50 Hz)
 Vonkajšia veľkosť 2 100 × 900 × 2 200 mm
 Váha 480kg