Vysokorýchlostný plne automatický štítkovací štítkovací stroj

Vysokorýchlostný štítkovací stroj so zmenšovacím rukávom je navrhnutý pre veľké objemy výroby, aby dodával a zmenšoval konzistentný prúd štítkov s rukávmi a pásov evidentných pre nedovolenú manipuláciu na rôznych prázdnych alebo naplnených okrúhlych, štvorcových, obdĺžnikových, oválnych nádobách z plastu, skla a kovu, ktoré sa bežne používajú. pre nápoje, potraviny, farmaceutické výrobky, výrobky osobnej starostlivosti, výrobky pre domácnosť, chemikálie a iné priemyselné výrobky, aby vyhovovali požiadavkám vášho pracovného toku. Každý stroj na zmršťovanie sa skladá zo stroja na zmenšovanie etikiet, parného zmršťovacieho tunela, parného generátora a dopravníka.

Technické špecifikácie

Model čSLM-350SLM-450SLM-600
Rozsah rýchlostí350 otáčok za minútu450 bpm600 otáčok za minútu
Tvar nádobyOkrúhle, štvorcové, obdĺžnikové a oválne kontúry s kontúrami
Typ kontajneraSklo, plast a kov
Materiál štítku na rukávePVC, PET, OPS a OPP
Hrúbka materiálu0,03-0,13 mm
Rozmery kontajnera28-125mm
Výška kontajnera50-305mm
Rukáv položený naplocho25-200 mm
Dĺžka strihu rukávu38-305mm
Veľkosť jadra5 ″ - 10 ″ nastaviteľné
Vonkajší priemer celej cievky500 mm
Elektrické napájanie220V 50 / 60HZ 1 / 3PH; 380V 50 / 60HZ 3PH
Rozmer stroja2,1 × 1,1x2M2,1 × 1,2x2M2,5 × 1,2 × 2,2 M

Tento vysokorýchlostný štítkovací stroj so zmršťovacou objímkou je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele triedy 304, aby poskytoval pevnosť a znižoval vibrácie, a zároveň ponúka tichý chod. Je navrhnutý so servopohonom, riadiacimi valcami štítkov riadenými PLC, výmennou zostavou rezačky a vystreľovacími kolieskami štítkov, ktoré zaisťujú presné a konzistentné zmenšenie popisovanie rukávov, inovatívny štandardný systém dvojitého odvíjania umožňuje nepretržitú prevádzku iba s krátkym zastavením spájania, aby používatelia maximalizovali produkciu s minimálnym časom prestoja, systém rýchlej výmeny tŕňov minimalizuje prestoje od jedného produktu k druhému, viacnásobný rotačný rezací mechanizmus zaisťuje mimoriadne hladký, rovnomerný rezanie fólie, táto jedinečná modulárna konštrukcia umožňuje ľahkú výmenu čepelí alebo rýchle zmeny nástrojov iných typov rezacích boxov bez použitia nástrojov pri zmene formátu štítku alebo veľkosti zásobníka. Používatelia majú tiež možnosť dokúpiť ďalšie tŕne pre rôzne veľkosti a tvary nádob. Programy sú programované pomocou užívateľsky príjemného ovládacieho panela HMI na dotykovej obrazovke.

Kľúčové vlastnosti

1. Obráťte riadenie rýchlosti.

2. Vstup do fľaše, fľaša s automatickým dekódovaním, tlaková fľaša, tepelné zváranie - rezanie pílkou, lisovanie PE, zmršťovanie, chladenie.

3. Tento stroj používa mechanizmus miešania vzduchu pri tlačení fľaše a rezaní za studena. Používa ploché hodvábne impulzné tesnenie, rezy nožov zubov píl. Unikátny mechanizmus rezania tepelným tesnením-chladenie zaručuje aglutináciu balenia, spoľahlivosť a umeleckosť.

4. Vďaka prístroju na automatickú dešifrovanie fľaše sa fľaša vymieňa rýchlejšie a pohodlnejšie.

5. Prináša filmový mechanizmus a intenzita sa dobrovoľne upravuje.

6. PLC programovateľný riadiaci systém procedúr.
7. Zdvojené vzduchové dúchadlá zaručujú teplotnú rovnováhu v zmršťovacích kachliach s regulátorom teploty PAD, čo zjavne šetrí energiu.

8. Používa systém kúrenia z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je odolný pri dlhodobom používaní.

9. Tepelne odolný bolívijský vláknový špeciálny pás na prepravu drakov s fluórovým drakom sa používa v zmenšovacej časti, aby sa zabezpečila stabilná preprava a vysoká odolnosť proti opotrebeniu.

10. Tento stroj používa mechanizmus pásu na dopravu rýchlosti spiatočky.

11. Výška dopravníka sa upraví podľa požiadaviek klienta.

12. Smer vstupu fľaše je možné upraviť podľa požiadavky klienta

13, podľa požiadavky zákazníka, môže vyrobiť pás z nehrdzavejúcej ocele vo vnútri zmršťovacieho tunela namiesto plastového pásu