Vysoko kvalitný automatický štítkovací štítkovací stroj

Tento etiketovací stroj s pretiahnutými rukávmi prijíma dotykovú obrazovku LCD tak, že riadi celý proces - prenášanie fliaš, oddeľovanie fliaš, prenášanie materiálu, čistenie, rezanie štítkov, objímka štítku a zmenšovanie. Prevádzka je veľmi pohodlná. Aby sme zvýšili účinnosť a na základe mechanickej štruktúry, dizajnu obvodu, inteligentného riadenia, využívali riadiaci systém elektrického spotrebiča, ktorý je dôležitý pre označenie nápojového automatu, sme vyvinuli pokročilý elektrický spotrebič.

jednotka na tlmenie podávania materiálu je navrhnutá tak, aby riadila štítok, tlmila proces podávania štítku a vyhýbala sa zakriveným štítkom a prekážkam štítku. Miesto na rezanie štítkov je riadené fotoelektrinou a ľudským strojom, aby bolo možné skontrolovať miesto rezania štítkov a umožniť presnejšie rezanie. Aby sa vyvážili zotrvačné sily, aby sa odlievanie štítkov uskutočňovalo presnejšie a stabilnejšie v procese podávania štítkov, použite automatické napínacie zariadenie na podávanie štítkov, aby ste zabránili nestabilným, nízkym rýchlostiam a prekážkam štítkov v procese podávania za tepla zmenšovaného štítku. rukávom a rýchlo urobte proces plynulým a podávaním etikety, naša spoločnosť vyvinula novú pohonnú jednotku s dvojitým pohonom, tento KML-350. Tento etiketovací stroj s pretiahnuteľným rukávom môže dosiahnuť rýchlosť 350 fliaš / minútu, rýchlejšie ako bežný stroj.

Vysoko kvalitný automatický štítkovací štítkovací stroj

Technický parameter

Kapacita20000BPH (výška štítku ≤100 mm)
20000BPH (dĺžka štítku ≤100 mm)
18000BPH (výška štítku ≤ 250 mm)
18000BPH (dĺžka štítku ≤100 mm)
Percento prihrávky≥ 99,9%
Celá produktívna účinnosť≥95%
Podľa 24 hodín
Použiteľný priemer fľašeÆ28mm ~ Æ 125mm
Použiteľná dĺžka štítku30 mm x 250 mm
Použiteľná hrúbka štítku0,027 mm ~ 0,13 mm
Materiál štítkuPVC 、 PET 、 OPS
Vnútorný priemer papierovej tuby≥4 "(101,6 mm)
Vonkajší priemer papierovej tuby≤ 500 mm
NapätieAC380V , 50/60 Hz , 3fázové
Príkon stroja na štítkové návleky6 KW
Príkon zmenšovacieho tunela1,5 kW
Tlak zdroja pary1 - 8 kg / cm2
Spotreba pary< 50 kg / hod
Vonkajší rozmerHlavný stroj na štítkové označenie: L2100 * W1100 * H2000
Zmršťovací tunel : L2300mm * W500mm * H1500mm
Celková váha1 000 kg

Technické vlastnosti a použitie:

1. Tento etiketovací stroj s pretiahnutými rukávmi využíva synchronizovaný prevod a je poháňaný jedným pásom. Výmena prevodového remeňa sa ukončí rýchlo. V porovnaní s typom tradičných viacvrstvových vrstiev, ktorých zmena a údržba si vyžaduje viac ako šesť hodín, je ich údržba jednoduchá a údržba je jednoduchá, takže nemá vplyv na výrobu.

2. Originálny menič rezacej hlavy je vo vnútri reznej hlavy a keď snímate reznú hlavu, nie je potrebné korigovať synchrónny pás. Má tiež jedinečnú ľahkú dotykovú obrazovku človeka a stroja, čo znamená, že umožňuje automatické vyhľadanie pôvodného umiestnenia, ako aj bezpečnosť a pohodlie, ktoré predstihujú ostatné výrobky značky congener. Nový dizajn rezačky využíva krokový motor s vysokou rýchlosťou, stabilným a presným pohybom, orezaným miestom rezu a dokonalým zmršťovaním. V súlade so štruktúrou synchrónneho umiestnenia štítka je chyba miesta rezu do 1 mm.

3. Prijíma rotačný potenciometer, ktorý umožňuje stabilné a plynulé podávanie štítkov a vyhýba sa chybným dĺžkam štítkov, blokovaniu štítkov a iným problémom pri podávaní štítkov servomotora prenášajúcim štítok.

4. Inhibičné zariadenie na tŕni skrutky účinne riadi poruchové činnosti a zaisťuje bezpečnosť stredového stĺpika.

5. Prijatý s mechanickým prevodom na pohon polohovacieho pásu na oboch stranách. Pri výmene celej jednotky na prenášanie fliaš je šírka nadol a hore a všetko riadené jedným ručným kolieskom, ktorého cieľom je synchrónne a rýchle nastavenie.

6. Adaptujte motor hore a dole, čo umožňuje pohodlnejšiu obsluhu.

7. Nový tunel na zmršťovanie horúceho vzduchu: Prijíma vysokotlakový dúchací stroj. Špeciálne navrhnutý horkovzdušný kruhový tunel šetrí viac energie a robí skracovaciu fľašu krajšou. V porovnaní s tradičným zmenšovacím tunelom môže tento druh tunela lepšie slúžiť pre zakrivené fľaše. (Voliteľné).

Výhody

1. Stroj na označovanie rukávov spoločnosti je vhodný pre všetky druhy fliaš s ovocnými džúsmi, čajovými nápojmi, mliečnymi výrobkami, čistou vodou, koreninami, pivom, športovými nápojmi a iným potravinárskym a nápojovým priemyslom, nielenže má vysoko presnú polohu a kontrakciu viac prominentná fľaša dokonalá fľaša.

2. Vysoká stabilita mechanickej konštrukcie, celý stroj vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a zliatiny hliníka kryje ochranný tuhý rám, pevnú hrdzu.

3. Vysoko kvalitná presnosť polohovania, všetka konštrukcia mechanického prenosu, použitie štítkov s vynúteným puzdrom.

4. Nízke náklady na údržbu spotrebného materiálu, nízke náklady na vyradenie tohto čepele stroja, ľahká výmena, nákladová záťaž je nízka.

5. Spoľahlivý servis, lietadlo má množstvo skladov náhradných dielov, ktoré sú pripravené poskytnúť, ako aj skúsení technici vám poskytujú technickú podporu.

6. Elegantný vzhľad, celkový rámec silného, ľahšieho a flexibilnejšieho použitia.

7. Nový špičkový dizajn, kvalita je pevnejšia a vynikajúca, v žiadnom prípade nie je možné porovnávať existujúce domáce výrobky.

8. Stroj je jednoduchý a elegantný konštrukčný diel, zaisťuje nízku poruchovosť a ľahkú údržbu.

9. Celá škála hlavnej bezpečnostnej skrinky zabezpečenia, v skutočnosti premyslený dizajn.

10. Synchrónne fľaše, dodávka a stabilné;

11. Nastaviteľná rezačka, manéver rezania, životnosť nástroja sa zdvojnásobila.

12. Rozhranie človek - stroj, pôsobiace humánnejšie;