Automatický stroj na označovanie fliaš s PVC zmršťovacím rukávom

Úvod

Tento etiketovací stroj so zmršťovacou objímkou sa skladá z automatického stroja na výrobu štítkov, parného zmrašťovacieho tunela a generátora pary.

Hlavný stroj prijíma synchronizovaný prevod, zmena prevodového pásu bude rýchla. V porovnaní s typom, ktorý vyžaduje tradičná zmena a údržba dlhšia ako šesť hodín, je údržba tohto stroja ľahká a údržba je jednoduchá, takže nemá vplyv na výrobu. Unikátny dizajn roviny reznej hlavy platí pre priemer nádoby od 30 mm do 130 mm. nie je potrebné to meniť ani ladiť. má tiež jedinečnú obrazovku, pôvodné umiestnenie automatického vyhľadávania, ako aj bezpečnosť a pohodlie, ktoré predbieha ostatné výrobky od firmy congener.

Dvojito zmenšujúca sa rovina podávania štítkov, primeraná výška, ktorá je vhodná na pripevnenie štítku; Automatická figúrka PLC, ktorá sa vyhýba uzákoneniu a nastaveniu. Musíte ju iba ľahko stlačiť, štítok ju automaticky rozpozná a lokalizuje. výmena štítkov je rýchla a pohodlná. Okrem toho je miesto rezania absolútne presné.

Zariadenie na podávanie štítkov: synchronizované riadenie podávania štítkov, schopnosť podávania je 90 metrov za minútu, priemer roviny dodávania štítkov s objemom je 500 mm, vnútorný priemer papierovej rúrky bude 4 ', 8', 10 '. Konfigurácia podávania štítkov je stabilný. ktoré umožňujú presnú dĺžku štítku a stabilné a rýchle dodanie štítku.

Automatický stroj na označovanie fliaš s PVC zmršťovacím rukávom

Technický parameter:

Kapacita80-100 bpm (Výpočet štandardnej dĺžky do 100 mm)
FPY≥ 99,9%
Celá produktívna účinnosť≥95% (výpočet 24 hodín)
Použiteľný priemer fľaše28 mm až 125 mm
Použiteľná dĺžka štítku30 mm až 250 mm
Použiteľná hrúbka štítku0,027 mm ~ 0,13 mm
Materiál štítkuPVC 、 PET 、 OPS
Objemový štítok vnútorný priemer≥4 ”(101,6 mm)
Vonkajší priemer štítku s objemom≤ 500 mm
NapätieAC380V, 50 / 60HZ, trojfázové
výkon stroja na štítkovú objímku1,5 KW - 2 KW
Napájanie tunela Steam Shrink0,37 kW
Tlak pary1 - 8 kg / cm2
Spotreba pary vzduchu<25 kg / hod
Rozmer strojaStroj na výrobu štítkov: L2100 * W850 * H2000 mm
Váha500 kg

Automatický stroj na označovanie fliaš s PVC zmršťovacím rukávom

Špecifikácia konfigurácie elektrického spotrebiča:

Elektrické spotrebiče prijaté týmto typom stroja na zachytávanie etikiet sú importovanou konfiguráciou, okrem toho tento stroj na označovanie zmršťovania využíva vysokorýchlostný polohovací modul, importovaný servomotor, servopohon, servopohon a plne automatické nastavenie, ako aj ľudskú prevádzku.

Druhy odliatkov:

Rýchlosť tohto zmrašťovacieho etiketovacieho stroja dosahuje do 150 fliaš za minútu; Stroj na označovanie zmršťovania sa vzťahuje na taký potravinársky a nápojový priemysel, ako sú ovocné džúsy, čajové nápoje, mliečne výrobky, čistá voda, korenie, pivo a športové nápoje atď. Na všetky druhy fliaš. Tento zmršťovací etiketovací stroj má nielen veľmi presnú polohu na odlievanie štítkov, ale po zmrštení vynikne aj dokonalým tvarom fľaše.

Automatický stroj na označovanie fliaš s PVC zmršťovacím rukávom

Technický parameter parného zmrašťovacieho tunela

PoložkaZmrašťovací tunel pre paru
Vstupné napájanie ventilátora1PH, 220V, 1,1KW
Vstupné napájanie parného generátora380V / 50HZ
Pracovný tlak<= 0,1 MPa
Váha230 kg
Spotreba pary10-20 kg / h
Veľkosť tela rúryL2300 * W400 * H450 mm
Prepravná rýchlosť0-35 m / min

Automatický stroj na označovanie fliaš s PVC zmršťovacím rukávom

Štítok na rukáve Technické vlastnosti a použitie:

1. Stredový stĺpik sa aplikuje krok po kroku na štruktúru štítku natáčania a rýchlosť je 170 B za minútu.

2. Novo navrhnutá nožová hlava používa motor s krokovým krokom, ktorý je vysoký, rýchlosť je presná, rez je v poriadku a zmenšenie je nádherné. Tento dizajn spolupracoval so štruktúrou umiestnenia synchronizovanou so štítkom a umožňuje presnosť umiestnenia rezu do 1 mm.

3. Viacbodové tlačidlo núdzového zastavenia umožňuje núdzové zastavenie v správnej polohe pozdĺž výroby, čo zaručuje bezpečnú výrobu.

Automatický stroj na označovanie fliaš s PVC zmršťovacím rukávom

Popis tunela na zmršťovanie parou:

Nový typ tunelového zmršťovacieho tunela na fľašu, tepelné zmršťovanie zvýšilo účinnosť tepelného zmrštenia; rôzne a neprimerané tvary fliaš, ako sú okrúhle, štvorcové alebo ploché fľaše atď., môžeme prispôsobiť a udržiavať pohodlie, zmenšovať sa plošne.

Typ vypudzovania pary sa prispôsobí konštrukčnému typu parných bubnov, nastaviteľný systém odvádzania pary, trubica je hladká a nezaberá miestnosť, vyhadzovanie výstupných úst z každej strany rozdeľuje tri priechody, každý priechod je vysoký alebo nízky, predný a po výstupnom objeme plynu sa dá všetko upraviť, až max dokonalá účinnosť.

Vlastnosti tunela na zmršťovanie parou:

1. Nízkotlakové parné bubny sa pripájajú k oceľovej rúre bez švu, každá pripojená rúrka používa rýchlospojku z nehrdzavejúcej ocele, ľahko sa vybíja a inštaluje.

2. Celý vonkajší plášť stroja prijíma nehrdzavejúcu oceľ SUS304, šetrí energiu a je v súlade s kritériom bezpečnosti potravín.

3. Spodné dosky z nehrdzavejúcej ocele na vodu koncentrujú kondenzovanú vodu, ktorú je možné vylúčiť z pripojenej trubice. Pracovné okolnosti to neovplyvňujú, prípad videnia tela pred a za každým má dva.

4. Celý stroj má vodotesný dizajn vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ľahko sa s ním manipuluje a udržuje sa.

Automatický stroj na označovanie fliaš s PVC zmršťovacím rukávom

Charakter mechanizmu parného generátora:

1. malá elektrická termálna parná rúra s kompaktnou štruktúrou a malou kockou, vnútorná sada stroja na automatické doplňovanie vody a nastavená automatická kontrola hladiny vody, regulácia tlaku, môže pracovať nepretržite.

2. voda v rúre je nižšia ako 30 l, ročný objem vody v rúre je menší, s vysokým pracovným tlakom, vysokou teplotou pary, môže vyriešiť veľa používateľov požiadavku na účinnosť vysokotlakovej pary.

3. Ventil výstupu pary môže nielen spájať tvrdú trubicu, ale tiež flexibilne pripojiť parnú gumovú trubicu proti vysokej teplote a efektívne šetriť tak priestor. celý stroj zaberá plochu je malý, pohodlný na presun a inštaláciu.